NOVINKA – metoda Great Lenghts

Zde se můžete podívat na aplikaci metody Great Lenghts v našem salónu:

Přejete si krásně vypadající a přirozenou hřívu i vy?
Kontaktujte nás, a rádi se s Vámi domluvíme na bezplatné konzultaci. Ceny se liší podle délky a množství použitého materiálu.

Great Lengths s prodlužováním vlasů jako takovým začalo jako první a dodnes je jedničkou na trhu díky své kvalitě vlasů, spojů, promyšlenosti a jednoduchosti aplikace. Jediná metoda s certifikací SGS s nejšetrnější metodou dnešní doby. Neničí ani nezatěžuje Vaše vlasy a má téměř neviditelné spoje. Vše je patentované a podložené.

 

Vlasy jsou kvalitní díky velkému množství přirozeného keratinu. Pocházejí z chrámů, kde ženy za náboženským účelem holí vlasy hned u hlavy. Great Lenghts mají jako jediní předkupní právo na tento původ vlasů a pro Evropu je upravuje na jemnější standardy. Obrovskou předností jsou speciální barvy, kterými se vlasy nabarví a nesmývají se! I po roce nošení zůstává vlas pořád stejný, dá se dále barvit a bez omezení upravovat.

Spoj je u nás spíše živá hmota složená z lipidu, elastenu a keratinu – molekulární složení úplně stejné jako lidský vlas. Tak se stane, že se Vaše vlasy doslova spojí s těmi novými a předají jim určité vlastnosti Vašich vlastních vlasů. Např. pokud máte vlnité vlasy, nové budou vlnité také. Dále to má efekt ten, že spoje nikdy nepadají. Chová se stejně jako Váš vlas i při sušení, koupání, fénování. Např. při sušení se spoj smršťuje a při koupání nabývá objemu stejně jako Vaše vlasy. Další výhodou je, že po sundání vlasů, nebudou ty Vaše nijak poškozeny. Všechny tyto postupy i materiály máme patentované.

Více informací naleznete ZDE